Gladbeck Türkiye Camii Kadın Kolları Kahvaltıda Buluştu.

Gladbeck Türkiye Camii Kadın Kolları Kahvaltıda Buluştu.

Ditib Gladbeck Türkiye Camii´nde kadin kollari ve sohbet grubu 26.12.2012 Carsamba günü kahvaltida bir araya geldi. Din Görevlisi Kasim OGAN ve Dernek Baskani Nadir KAHRAMAN´in da istirak ettigi Kahvaltili sohbete yaklasik 50 bayan katildi. Kahvalti sonrasinda sohbet yapildi. Dini konularla ilgili sorulan sorular cevaplandi.Kadin Kollari Baskani Hatice Demir düsüncelerini -katilimlarindan ve desteklerinden dolayi Din Görevlisi Kasim OGAN ve Dernek Baskani Nadir KAHRAMAN´a tüm bayanlarimiz adina tesekkür ediyorum- seklinde ifade etti.

Din Görevlisi Kasim OGAN da Ditib Gladbeck Türkiye Camii genclik kollari, kadin kollari, kiz kollari olarak hep beraber birlik beraberlik icinde calismaya devam ettiklerini; amaclarinin bu sohbetlerin sayisini arttirarak daha cok insana Islamin güzelliklerini aktarmak oldugunu; bunun icin herkesin üzerine düsen görevi sonuna kadar yapmasi gerektigini dile getirdi.

Dernek Baskani Nadir KAHRAMAN ise ´´katilimlarindan dolayi tüm bayanlarimiza, bayan kollarindaki görevlilerimize ve katkilarindan dolayi hocamiz Kasim OGAN´a tesekkür ediyorum´´ seklinde düsüncelerini dile getirdi.   


 

 


 

Dernek Başkanı


NADIR KAHRAMAN

BASKAN

Diğer Diller

Turkish Arabic Dutch English French German Italian

Anket

Sitemizi nasıl buldunuz?
 

Kullanıcı Girişi


Hizmetler
Ziyaretçi Sayacı

Bugün27
Dün108
Hafta598
Ay1151
Toplam702271

(C) Fliesenstadt